• سبد خرید شما خالی است.
سبدخرید مجموع:تومان

اس ام اس کنترل

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی همه افراد تمایل دارند تا کارهای خود را مکانیزه کنند و از امکانات به وجود امده در راستای اهداف خود بهره ببرند. اس ام اس کنترل یکی از هزاران دستگاه هوشمند است که امروزه برای راحتتر شدن کارها ساخته شده است. فرض کنید یک کشاورز روزانه چندین بار یک مسیر طولانی را برای روشن یا خاموش کردن پمپ آب خود باید طی کند. اگر این کشاورز برای کنترل پمپ آب خود از اس ام اس کنترل استفاده کند دیگر نیازی به انجام چنین کاری نیست.

امروزه هر کسی به خوبی میداند که باارزش ترین چیز برایش زمان است. با در نظر گرفتن این مسئله اهمیت نیاز به چنین دستگاهی بیش از پیش خود را نشان میدهد. کنترل از راه دور وسایل برقی امروزه میتواند بسیاری از کارها را بهبود بخشد و بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد. مهتر از همه این که هر کس با استفاده از اس ام اس کنترل و کنترل وسایل الکتریکی خود از راه دور میتواند زمان زیادی از وقت ارزشمند خود را ذخیره کند.

شرکت آسمان الکترونیک جهت راحتی کار مشتریان خود، اس ام اس کنترل را در چندین طرح و با امکانات و ویژگی های متفاوت تولید و عرضه میکند. هر کس بنا به کار خود و انتظاری که دارد میتواند محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. همچنین مشتریان میتوانند در صورت نیاز با تماس با قسمت پشتیبانی سوالات فنی خود را در رابطه با نصب و راه اندازی و همچنین راهنمایی در خرید بهترین محصول را از ما جویا شوند.

برای راحتی ارتباط با کنترل پیامکی نیازی به درگیر شدن مستقیم با دستورات نیست. برنامه کاربردی در دو پلتفرم اندروید و آیفون برای راحتی کار مشتریان طراحی شده است. و کابران میتوانند با استفاده از برنامه کاربردی به راحتی دستگاه خود را کنترل کنند. شما میتوانید به راحتی با نرم افزار مورد نظر را از اینجا دانلود کنید. بعد از اتمام دانلود نرم افزار را نصب و استفاده کنید.

خروجی اس ام اس کنترل ها رله آزاد میباشد به همین علت شما میتوانید به راحتی هر جریانی را با استفاه از این دستگاه کنترل کنید و هیچ محدودیت در این زمینه ندارد. همچنین به دلیل این که خروجی این دستگاه رله آزاد میباشد در هنگام نصب و تعمیر نیازی به نگران بودن در مورد اتصال کوتاه شدن خروجی ها نیست. حداکثر جریان کاری خروجی اس ام اس کنترل 7 آمپر میباشد.

برخی از کاربردهای اس ام اس کنترل:

  • کنترل روشنایی
  • کنترل درب های ورود و خروج
  • کنترل موتورهای الکتریکی
  • نصب در انواع تابلو برق
  • کنترل پمپ های آب کشاورزی

اس ام اس کنترل های شرکت آسمان الکترونیک دارای نرم افزار اختصاصی و کاربرپسند می باشد.تصاویری از نرم افزار اندروید:

در صورت نیاز قابل سفارشی سازی با توجه به نیاز مشتری