• سبد خرید شما خالی است.
سبدخرید مجموع:تومان

مزایای هوشمند سازی ساختمان

از هر جایی کنترل کنید

با استفاده از شبکه وای‌فای (اینترنت) و یا اتصال مستقیم، می‌توان کلید لمسی هوشمند را در هر زمان و مکان با استفاده از تلفن همراه هوشمند و تبلت کنترل کرد. قابلیتی که فراموشکاری در امر خاموش یا روشن کردن وسایل برقی را پس از ترک خانه یا از دسترس دور بودن کلید مورد نظر، پوشش می‌دهد.

مزایای خانه هوشمند

یکبار اتصال به هاب برای همیشه

پیرو فراهم کردن سهولت استفاده از محصولات هوشمند، شرکت Skynic، یکبار همگام سازی و کنترل تعداد بالای کلید ها را در دستور کار قرار داده که با استفاده از اپلیکیشن با یک اتصال به هاب هوشمند همه‌ی کلید ها قابل کنترل هستند.

راه های کنترل دور و نزدیک

اپلیکیشن و هاب هوشمند شرکت Skynic راه های ارتباطی کاملی را در اختیار کاربر خود قرار می‌دهند به طوری که شما می‌توانید از اتصال مستقیم به هاب، اتصال به شبکه وای‌فای خانگی متصل به هاب هومشمند، اتصال به فضای ابری امن شرکت Skynic و حتی از راه دور، بدون استفاده از اینترنت تنها با ارسال پیامک، کلید لمسی هوشمند را کنترل کنید.

تنظیم تایمر برای خاموش و روشن کردن

با استفاده از امکانات داخل اپلیکیشن، کاربر می‌تواند زمان قطع و وصل کردن کلید لمسی هوشمند را تعیین کند تا در زمان مقرر این کار انجام شود.

کنترل مصرف انرژی

با استفاده از محصولات هوشمند، کنترل مصرف انرژی را به راحتی در دست داشته باشید، با کنترل لوازم در لحظه از مصرف زیادی انرژی توسط وسایل برقی جلوگیری کنید.

محافظت از لوازم برقی

محافظ جریان برق در محصولات، میتواند جریان بیش از حد مجاز را تشخیص داده و تا برگشت به حالت نرمال دستور خاموشی را صادر کند، با این منظور بسیار کاربردی از محافظت لوازم برقی در برابر سوختن اطمینان حاصل می‌شود و به هوشمند سازی نزدیکتر می شویم.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.