• سبد خرید شما خالی است.
سبدخرید مجموع:تومان

لامپ هوشمند (hue bulb) بخریم یا کلید هوشمند(smart switch) ؟

یکی از اساسی ترین مسائل برای هوشمند سازی انتخاب و استفاده محصول مناسب و با کیفیت می‌باشد.

با توجه به تنوع محصولات هوشمند تولیدی با برند های فعال در زمینه هوشمند سازی دست کاربر را برای انتخاب باز گذاشته اما انتخاب درست و متناسب با کاربرد چه محصولی است؟

با skynic  همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات لازم را به شما ارائه نماییم.

پرسش مطرح این است که آیا شما می‌خواهید با استفاده از گوشی هوشمند خود چراغ های خانه یا محل کار خود را کنترل کنید؟ خاموش و روشن کردن، تغییر رنگ، افزایش یا کاهش نوردهی و همچنین تایمر گذاشتن برای خاموش و روشن کردن خودکار!

سه راه پیش رو است که با انتخاب متناسب می‌توانید به کارایی دلخواه خود برسید. اکثر افراد فکر می‌کنند انتخاب محصولات هوشمند سازی کار آسانی است و بین محصولات و هزینه پرداختی برای هوشمند‌سازی تفاوتی نیست. اصولا تعیین کننده‌ی انتخاب یک محصول هوشمند، مقدار بودجه برای هزینه و کیفیت تولیدی برند است.

راه اول ؛ اگر شما مقدار بوجه کم اما کاربرد آسان و کاربردی خاموش و روشن کردن لامپ ها را مدنظر دارید می‌توانید کلید هوشمند را مورد استفاده قرار دهید. کلید هوشمند تولیدی شرکت Skynic به شما این امکان را می‌دهند با یکبار همگام سازی با هاب هوشمند، کنترل خاموش و روشن کردن هر نوع چراغ یا لامپی که به این کلید با هزینه مقرون به صرفه، مجهز شده را از راه دور و نزدیک انجام دهید.

راه دوم ؛ اگر شما امکانات بیشری از یک لامپ انتظار دارید، محصول مورد نظر لامپ هوشمند است که بدون کلید هم کار خود را انجام می‌دهد ، با استفاده از اپلیکیشن نصب شده روی گوشی هوشمند می‌توانید از تمامی کاربرد های لامپ هوشمند (Hue bulb) لذت ببرید. این امکانات همانطور که در پرسش ابتدای متن گفته شد شامل : خاموش و روشن کردن مستقیم لامپ، کاهش یا افزایش نوردهی، تغییر طیف رنگی و نیز تایمر خودکار می‌باشد. لامپ هوشمند Skynic hue باز هم با کیفیت بالا و قیمت متناسب با امکانات و سهولت استفاده تمامی این امکانات را پشتیبانی می‌کند.

راه سوم ؛ اگر شما امکانات کامل از هوشمند سازی را مد نظر دارید و همزمان می‌خواهید دسترسی سخت افزاری داشته باشید برای زمانی که لامپ را روی تنظیمات دلخواه قرار داده و با کلید خاموش و روشن کنید، می‌توانید هر دو محصول کلید هوشمند و لامپ هوشمند را مورد استفاده قرار دهید.

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.